jambox nagrywanie kablówka cyfrowa zambrów

Interaktywna Telewizja Cyfrowa

czyli IPTV w Zambrowie

Przedstawiamy państwu nowoczesną platformę IPTV:

JAMBOX Interaktywna Telewizja Cyfrowa

Interaktywna Telewizja - telewizja większych możliwości

Jakieś 50 lat temu telewizory stały się bardzo popularne i zagościły na dobre w domach Polaków. Postęp technologiczny ma to do siebie, że pędzi nieubłaganie w przyszłość, co chwilę zaskakując nas nowinkami w dziedzinie technologii. Tradycyjna telewizja to medium jednostronne, gdzie zwykle nadawca decyduje o przygotowanym programie, treściach, jakie będą przekazywane, a odbiorca pozostaje raczej bierny. Natomiast telewizja interaktywna, podlega do pewnego stopnia naszej modyfikacji według własnych upodobań, to zupełnie nowy i inny rodzaj telewizji ( kablówki), jaki dzisiaj staje się hitem na rynku światowym.

Telewizja cyfrowa z przyszłością

Pierwsze interaktywne programy miały już miejsce jakiś czas temu, gdy powstawały programy, w których widzowie dzwonili do studia, biorąc udział w quizach, teleturniejach czy rozmowie. Zaangażowanie widza zwiększa atrakcyjność telewizji, a tym samym zwiększa wskaźnik oglądalności i staje się czymś bardzo popularnym. Tutaj bardzo ważną rolę odegrał rozwój technologii internetowych oraz zwiększenie przepustowości łącz. Taki postęp przyczynił się do powstania szeregu interaktywnych rozwiązań, gdzie użytkownik wybiera sam swój ulubiony program, film czy teleturniej. Telewizja interaktywna to w pełni cyfrowa telewizja kablowa, gdzie każdy może wybrać odpowiedni pakiet dla siebie i mieć dobrą zabawę.

Interaktywny styl życia

Telewizja interaktywna propaguje zupełnie nowy styl życia dla ludzi, niż dotychczas, jeśli chodzi o spędzanie czasu przed telewizorem. Rozwiązania interaktywne oferują możliwość nagrywania programów, wyświetlania napisów oraz dostęp do serwisów VOD, gdzie można wybrać wideo na życzenie. W telewizji interaktywnej dostępne są usługi jak HbbTV oraz SmartTV. HbbTV to tak zwana telewizja hybrydowa, gdzie dzięki specjalnej dołączonej aplikacji, która rozszerza funkcje kanału, możemy zobaczyć z dużym wyprzedzeniem wyświetlane filmy, zwiastuny filmów lub programów. To wielce przydatna funkcja. Z kolei SmartTV to nowoczesne oprogramowanie dla odbiorników podłączonych do Internetu, gdzie można łączyć się z setkami rozmaitych aplikacji z telewizora. Możemy połączyć się z YouTube itd. Telewizja interaktywna zaskakuje nas, dzięki niej możemy dzisiaj w swobodny sposób korzystać z wielu rozmaitych udogodnień, nowoczesnych rozwiązań. Cyfrowa Telewizja Interaktywna dopasowuje się do użytkownika, oferując mu usługi jak Jambox, HBO GO, StartOver, lub dostęp do wideo na życzenie. Ta inteligentna telewizja dopasuje się do twoich potrzeb, tak by oglądać wybrane przez siebie i ulubione programy.

Jak to wygląda w naszej telewizji - zapraszamy do obejrzenia krótkich filmów prezentujących dostępne funkcje w naszej cyfrowej kablówce dostępnej w Zambrowie

 • StartOver czyli jak oglądać programy telewizyjne od początku?


  Funkcja StartOver pozwala na oglądanie audycji, które już się rozpoczęły i jeszcze nie zakończyły - od samego początku. Już nie musisz się martwić, że spóźniłeś się na emisję na żywo, kliknij "Oglądaj od początku" i nie przegap ani jednego momentu. Sprawdź informację na temat funkcji StartOver: https://www.jambox.pl/funkcja/startover

 • CatchUp - jak oglądać audycje do 7 dni wstecz?

  Funkcja CatchUp pozwala na oglądanie archiwalnych audycji na wybranych kanałach do 7 dni wstecz. Jeśli przegapiłeś jakiś program i zapomniałeś nagrać, znajdź go w EPG cofając się w lewo na ekranie. Przeglądaj EPG tydzień wstecz i oglądaj od razu i od początku swoje programy.

 • Jak wypożyczyć film wprost z pilota?


  Filmy na sztuki, VOD bez abonamentu - sprawdź jak wypożycza się filmy w telewizji JAMBOX wprost z pilota.

  Zapraszamy do kontaktu. Nie musisz męczyć się ze starymi technologiami. Nowoczesne rozwiązania są już w Zambrowie w zasięgu Twojej ręki.
  Kliknij i wybierz samodzielnie pakiet, bez presji sprzedawcy.