Kalendarz adwentowy JAMBOX. Kanał telewizyjny zamiast czekoladki.

Przez 24 grudniowe dni, abonenci telewizji JAMBOX już po raz drugi zostaną zaproszeni do przedświątecznej zabawy i będą mogli otwierać okna kanałów niczym czekoladki. W ramach akcji „Kalendarz adwentowy JAMBOX” każdego dnia zostanie odkodowany jeden kanał, na co dzień dostępny w pakietach tematycznych lub premium, w tym kanały dziecięce, muzyczne i sportowe.

Podobnie jak w zeszłym roku, od 1 do 24 grudnia będziemy odkodowywać kolejno jeden kanał telewizyjny, który na co dzień jest dostępny w pakietach tematycznych i premium. Każdy kanał będzie otwarty 24 godziny, ale o tym, który w jakim dniu, abonenci będą się dowiadywali na bieżąco – jak w klasycznym, słodkim kalendarzu adwentowym.

Wśród odkodowanych kanałów znajdą się między innymi: CANAL+ Discovery, Eleven Sports 1, MTV, Nicktoons, 2×2, Outdoor Channel, BBC first, Discovery Historia, DOMO+, KUCHNIA+, PLANETE+, MTV Rocks, VH1, czy Polsat Jim Jam i CBeebies.

Zabawa będzie się odbywała głównie na Facebooku, gdzie już teraz serdecznie zapraszamy.

Tematyczne pakiety telewizji JAMBOX to jeszcze więcej seriali, filmów, sportu, bajek, świetnej muzyki i historii. Na co dzień można je domówić w każdej chwili z pilota lub przez aplikację JAMBOX panel. Zapraszamy do zabawy!

Jak zamówić pakiety dodatkowe?

Komputer/smartfon Z pilota