O nas

Działając na rynku od 1997 roku możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, starannie przygotowujemy ofertę produktową, współpracując przy tym z takimi partnerami jak: Intel, AMD, LG, Samsung, Asus, HP, Acer, Toshiba, Creative,Logitech,TomTom, Mio, oraz wieloma innymi firmami z branży IT.

Staramy się wyróżniać na tle konkurencji nie tylko wysoką jakością usług, lecz także niezawodnością działania i nowoczesnością oferowanych produktów oraz ergonomią.

Nasza firma od początku istnienia specjalizuję się w świadczeniu dedykowanego outsourcingu teleinformatycznego. Jako wieloletni integrator systemów IT zapewniamy naszym klientom kompleksowe rozwiązania łączące wszystkie aspekty informatyczne niezbędne do poprawnego funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Dokonując szczegółowej analizy potrzeb Klienta pomagamy w zaprojektowaniu najkorzystniejszego rozwiązania informatycznego optymalizującego działalność operacyjną oraz procesy biznesowe.

Zdając sobie sprawę z faktu, że o pozycji firmy na rynku stanowią jakość oferowanych usług oraz innowacyjność, szczególny nacisk kładziemy na precyzyjne dopasowanie naszej pracy do indywidualnych potrzeb Klientów. Nasze projekty są alternatywą dla gotowych rozwiązań w każdym przypadku, w którym standardowe rozwiązanie nie jest w stanie sprostać potrzebom naszych Klientów. Gwarantujemy kompleksowe usługi informatyczne związane z projektowaniem, realizacją i wdrożeniem systemów informatycznych, wiedząc, że w dzisiejszych warunkach tylko taka forma działania gwarantuje szanse powodzenia.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzętu komputerowego. Gwarantujemy dobre ceny, wysoką, jakość produktów i usług, fachowa obsługę. Kupione u nas zestawy komputerowe dowozimy na terenie Zambrowa i okolic pod wskazany adres.

Jesteśmy operatorem sieci arcyNET.pl. Zapewniamy dostęp do usług telekomunikacyjnych (Internet, Telewizja, Telefon) na terenie gminy Zambrów oraz gminy Kołaki-Kościelne. W zasięgu naszej sieci znajduje się 90% mieszkańców Zambrowa i okolicznych wsi. Nasza firmę tworzą doświadczeni i wykwalifikowanie specjaliści w dziedzinie informatyki. W ciągu ostatnich lat połączyliśmy trasą światłowodową wiele osiedli na terenie miasta, a to dopiero początek inwestycji na szeroką skalę.

Od 2014 roku jesteśmy wydawca Zambrowskiego Portalu Internetowego www.zambrow.org