Promocje

Przenieś numer do JAMBOX mobile i zbierz podwójne GigaBajty! 

Tej jesieni zapraszamy na GruboBranie w JAMBOX! Podwajamy GB do wykorzystania w ramach podstawowego pakietu danych.

Jesienna promocja JAMBOX mobile Zbierz podwójne GigaBajty, bo to czas na GruboBranie w JAMBOX

Pakiet usług 2w1 TELEWIZJA + INTERNET na start!

Połącz swoje usługi w jedną i płać mniej! Każdy klient, który wybierze dowolny pakiet 2w1 (Internet + Telewizja) może skorzystać z promocji "3 miesiące za pół ceny". Przez 3 pierwsze miesiące korzystania z usług, cena podstawowego abonamentu jest obniżona o 50%.

Promocja Przejdź do NAS! Korzystne pakiety Światłowodowego Internetu w Zambrowie już dostępne

Promocja: Przejdź do Nas!

Dla nowych klientów, którzy mają bądź mieli Internet u innego operatora i zdecydują się przejść do naszej sieci przygotowaliśmy specjalna ofertę: Przejdź do nas! W ramach promocji obniżamy Ci abonament na Twój nowy Internet o 50% przez 6-miesięcy po okazaniu Faktury za Internet od innego operatora.

Promocja OPŁAĆ ABONAMENT ZA CAŁY ROK

zacalyrok

Stali Abonenci mogą jeszcze bardziej obniżyć koszty opłat za Internet. W ramach promocji Abonenci, którzy w czasie trwania umowy z Operatorem zapłacą „z góry” za 12 kolejnych pełnych okresów rozliczeniowych. otrzymują obniżony 13-sty abonament do 1 zł.

 

Promocja POLEĆ NAS ZNAJOMYM

polecnas

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu naszą nową promocję skierowaną dla naszych obecnych klientów: Poleć nas znajomym! W ramach promocji obniżamy abonament za Internet na okres jednego miesiąca do kwoty 1zł dla osoby POLECONEJ i POLECAJĄCEJ. Jeśli ktoś z Twojej rodziny lub znajomych przyłączy się do naszej sieci to w prezencie od nas dostaniecie miesięczny abonament za 1 zł !Za każdą poleconą osobę obniżamy abonament w kolejnych miesiącach.