Referencje

Zambrowskie Ciepłownictwo i Wodociągi Spółka z.o.o

 

„Na podstawie Umowy zawartej 02.06.2008, Firma „MARKOMP” z siedzibą w Zambrowie przy ulicy Bema 2B, świadczy nieprzerwanie na naszą rzecz usługi dostępu do sieci Internet. Jakość i rzetelność wykonywanych usług internetowych stoi na wysokim poziomie i nie pozostawia żadnych zastrzeżeń.
Z perspektywy czasu stwierdzamy, iż pracownicy chętnie służą fachową pomocą i profesjonalnymi wskazówkami przy rozwiązywaniu pojawiających się problemów i zagrożeń płynących z Internetu. Z przyjemnością polecamy usługi firmy MARKOMP.”

 

Prezes Spółki
Zambrów, dnia 06-05-2013r

 

 

 


Przedsiębiorstwo Budowy Dróg „BITUM” sp. zo.o.

 

„Firma „MARKOMP” charakteryzuje się profesjonalnym i rzetelnym wykonywaniem usług telekomunikacyjnych, fachowością, wysoką kulturą i dyspozycyjnością pracowników. Oferując atrakcyjne i korzystne cenowo usługi telekomunikacyjne jest godnym polecenia partnerem w biznesie.
Bazując na własnym doświadczeniu wynikającym z prowadzonej współpracy możemy zaświadczyć, że MARKOMP jest firmą godną zaufania, jakim ją obdarzyliśmy i z pełnym przekonaniem możemy polecić usługi innym przedsiębiorstwom.”

 

Członek Zarządu PBD „Bitum” Sp. Z. o. o.
Zambrów, dnia 06-05-2013r.

 

 

 

 

Zarząd Nieruchomościami w Zambrowie Sp. z o.o.

 

„Świadczenia firmy na rzecz Zarządu Nieruchomościami niosą ze sobą wysoką markę i gwarancję rzetelnie wykonanego zadania. Kontrahent jest wart polecenia tym, którzy przy selekcji partnera biznesowego kierują się jakością usług i korzystną ceną. Klient, korzystający z usług firmy MARKOMP, dzięki jego autentycznemu zaangażowaniu ma pewność, że zostanie potraktowany poważnie. Wykonawca korzysta z najnowszej technologii światłowodowych, co przemawia na jego korzyść. Kontrahent jest warty polecenia, ponieważ jego usługi dostępu do Internetu realizowane są bezawaryjnie i solidnie.”

Główny Księgowy
Zambrów, 2013-04-30

 


 

 

Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Od wielu lat z powodzeniem świadczymy usługi dostępu symetrycznego i niesymetrycznego za pomocą sieci światłowodowej, kablowej i radiowej do sieci Internet m.in. dla:

 

– wielu osób indywidualnych mieszkających w zasobach wszystkich Spółdzielni Mieszkaniowych i Wspólnot
– Szpital Powiatowy w Zambrowie
– Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Zambrowie
– PKS
– Polski Asfalt
– PBD Bitum
– Zambrowskie Ciepłownictwo i Wodociągi
– Szkoła Podstawowa nr 4 w Zambrowie
– Szkoła Podstawowa w Starym Skarżynie
– Urząd Gminy Kołaki Kościelne
– TESCO
– wiele innych firm i instytucji