zambrów tv dvb-t2

Standard DVB-T2 – czy mieszkaniec bloku w Zambrowie muszi dopłacać do nowego standardu?

Czy nowoczesny standard DVB-T2 to jest jedyny wybór nowoczesnej telewizji w Zambrowie?

Czy wymiana telewizora na nowy to konieczność? Czy płatna wymiana dekodera na nowocześniejszy jest niezbędna? Czy muszę płacić za kartę do nowego standardu? A może istnieją korzystne oferty kablówki w Zambrowie działające w nowym standardzie nadawania?

Nieplanowany duży wydatek, jakim jest niewątpliwie zakup nowoczesnego telewizora z systemem DVB-T2, w Zambrowskich blokach nie jest konieczny. Nawet jeśli otrzymałeś komunikat, że twój operator zakończy nadawanie w analogowym standardzie w Zambrowie.

W naszej ofercie mamy korzystne i przystępne cenowo rozwiązanie dla mieszkańców zambrowskich bloków. Cyfrowa kablówka IPTV, którą oferujemy, została tak zaprojektowana, by mogła współpracować z każdym rodzajem odbiornika telewizyjnego. Nasze urządzenia pracują w nowoczesnym cyfrowym standardzie IPTV. W cenie abonamentu pierwszy dekoder jest dzierżawiony bezpłatnie i podczas montażu przez naszego technika jest profesjonalnie dopasowany do Twojego odbiornika telewizyjnego. Dzięki takim nowoczesnym i korzystnym rozwiązaniom nie zachodzi potrzeba wymiany telewizora ani zakupu dekodera, ponieważ nasz dekoder będzie działał z Twoim telewizorem.

Ponadto jeśli jesteś już naszym abonentem dostępu do Internetu w Zambrowie, to istnieje możliwość darmowego przetestowania naszej kablówki. Dobrą informacją jest to, że możesz testować pełny pakiet telewizyjny dostępny w naszej ofercie całkowicie za darmo przez 2 tygodnie.

Jeśli szukasz samej telewizji, to pakiety z 47 kanałami zaczynają się już od 41zł. 

Jeśli chciałbyś skorzystać z naszej oferty telewizji z Internetem – kliknij po więcej szczegółów.

Zapraszamy❤️

Rate this post